Estevien Klinik Uluslar Arası Cerrahi Merkezi

Biz Kimiz?

Okan Morkoç, MD

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

Estevien Klinic Estetik ve Plastik cerrahi uzmanı Dr. Okan Morkoç tarafından kurulmuştur.

Dr. Okan Morkoç Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma hastanesinde de Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi uzmanlığını almıştır.

Dr. Okan Morkoç bir çok değişik teknik kullanarak hastalarının kişisel özelliklerine uygun ve en iyi sonucu alacak bir çok estetik cerrahi operasyonu gerçekleştirmiştir.

Dr. Okan Morkoç, Kuzey Avrupa ve Arap hastalar da dahil olmak üzere çeşitli etnik kökenlerle kapsamlı bir çalışma deneyimine sahiptir. Avrupalı hastalarına ameliyat yapmak ve hastalarına görüşmek için sık sık Avrupa ve özellikle Almanya’ya gezileri düzenlemektedir.

Dr. Okan Morkoç, özellikle Avrupa’daki uluslararası hastaları ve meslektaşları ile buluşmak için sık sık uluslararası bir geziler düzenler ve plastik cerrahi alanında globalde ortaya çıkan gelişmeleri yakından takip etmektedir. Dr Okan Morkoç uluslar arası ve ulusal bir çok sunum ve çalıştaylarda aktif yer almıştır.

Dr Okan Morkoç , Dr Teoman Eraslan ve medikal ekipleri başarı oranı yüksek bir çok estetik cerrahi operasyonu gerçekleştirmişlerdir.  Estevien Klinik ekibi geriden kalan 10 yılda 25.000 den fazla başarılı operasyon gerçekleştirmiş olmanın gururu ile çalışmalarına devam etmektedirler.

Estevien Klinik doktorları ve tüm ekip olarak Estevien Kliniğin temel değerlerini korurken aynı zamanda üstün kaliteli hizmet ve en iyi operasyon sonuçlarını alma odağı ile çalışmaktayız.

Estevien Kliniğin tıbbi ve idari ekipleri, tüm plastik cerrahi, saç ekimi, diş operasyonları hakkındaki herhangi bir sağlık probleminiz için tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.

Feel Free to Contact Us

Message From the Founder

It gives me a true pleasure to welcome you to Estevien Clinic’s website.

As we celebrate ten years of continued success in aesthetic and plastic surgeries in Turkey, we warmly welcome our international patients from all our world.

It has been an exciting journey for me and my medical team of doctors and nurses to serve over 25.000 patients in the past ten years. We have been working with patients from three continents and we are still expanding.

Our success in building a clinic with a solid track record is a direct result of our focus on quality care, and remarkable service with a family-like approach in every treatment and surgery we do. Our patient-focused approach has resulted in long-term friendship with our patients and their relatives.

I hope you will find our website informative and I encourage you to contact our international team and register to be kept updated of developments that are of interest to you.

Me and my teams would be happy to answer all your questions and discuss your needs and our abilities to make your journey to beauty, a true adventure.

Best regards

Cosmetic Surgeon Dr. Okan Morkoc

Founder of Estevien Clinic