Estevien Clinic Uluslar Arası Cerrahi Merkezi

Biz Kimiz?

Estevien Clinic bir çok değişik teknik kullanarak hastalarının kişisel özelliklerine uygun ve en iyi sonucu alacak bir çok estetik cerrahi operasyonu gerçekleştirmiştir.

Estevien Clinic, Kuzey Avrupa ve Arap hastalar da dahil olmak üzere çeşitli etnik kökenlerle kapsamlı bir çalışma deneyimine sahiptir. Avrupalı hastalarına ameliyat yapmak ve hastalarına görüşmek için sık sık Avrupa ve özellikle Almanya’ya gezileri düzenlemektedir.

Estevien Clinic doktorları, özellikle Avrupa’daki uluslararası hastaları ve meslektaşları ile buluşmak için sık sık uluslararası bir geziler düzenler ve plastik cerrahi alanında globalde ortaya çıkan gelişmeleri yakından takip etmektedir. Uluslar arası ve ulusal bir çok sunum ve çalıştaylarda aktif yer alınmıştır.

Estevien Clinic medikal ekipleri başarı oranı yüksek bir çok estetik cerrahi operasyonu gerçekleştirmişlerdir. Estevien Clinic ekibi geriden kalan 10 yılda 25.000 den fazla başarılı operasyon gerçekleştirmiş olmanın gururu ile çalışmalarına devam etmektedirler.

Estevien Clinic doktorları ve tüm ekip olarak Estevien Clinic’in temel değerlerini korurken aynı zamanda üstün kaliteli hizmet ve en iyi operasyon sonuçlarını alma odağı ile çalışmaktayız.

Estevien Kliniğin tıbbi ve idari ekipleri, tüm plastik cerrahi, saç ekimi, diş operasyonları hakkındaki herhangi bir sağlık probleminiz için tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.

Hemen İletişime Geç

Message From the Founder

Estevien Clinic’e hoşgeldiniz diyerek başlamak istiyorum.

10 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslarası hastalarımıza sağladığımız başarılı estetik ve plastik cerrahi hizmetlerini Türkiye’de sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Son on yılda 25.000’den fazla hastaya hizmet etmek benim, doktorımız, hemşirelerimiz ve tıbbi ekibimiz için heyecan verici bir yolculuk oldu. Üç kıtadan gelen hastalarla çalışıyoruz ve hala büyümeye devam ediyoruz. Hasta odaklı yaklaşımımız hastalarımız ile her zaman uzun süreli dostluklarla sonuçlandı.

Umarım web sitemizi bilgilendirici bulur ve uluslararası ekibimizle iletişime geçmenizi ve ilginizi çeken gelişmelerden haberdar olmak için bize ulaşmanızı tavsiye ederim. Ben ve ekiplerim, tüm sorularınızı yanıtlamaktan ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeteneklerimizi size sunmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımla

Okan M.